Kampoppsett 1.helg
30.10- 01.11Meglerhallen

Kamp

Hall

Fre 30.10

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

 

3

Megler

17:00

G9-1

 

Astor 1

 

Othilienborg

 

5

Megler

17:17

G9-1

 

Heimdal B1

 

Tiller 3H

 

7

Megler

17:34

G9-2

 

Astor 2

 

Heimdal B2

 

9

Megler

17:51

G9-2

 

Othilienborg

 

Byåsen 6

 

10

Megler

18:08

G9-1

 

Tiller 3H

 

Astor 1

 

12

Megler

18:28

G9-1

 

Heimdal B1

 

Othilienborg

 

14

Megler

18:45

G9-2

 

Byåsen 6

 

Astor 2

 

16

Megler

19:02

G9-2

 

Othilienborg

 

Heimdal B2

 

17

Megler

19:19

G9-1

 

Astor 1

 

Heimdal B1

 

19

Megler

19:39

G9-1

 

Othilienborg

 

Tiller 3H

 

21

Megler

19:56

G9-2

 

Astor 2

 

Othilienborg

 

23

Megler

20:13

G9-2

 

Heimdal B2

 

Byåsen 6

 

Kamp

Hall

Lør 31.10

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

39

Megler

09:00

G9-3

 

Astor 3

 

Kattem 1

41

Megler

09:17

G9-3

 

Tiller 1H

 

Heimdal S1

43

Megler

09:34

G9-4

 

Byåsen 1

 

Flatås 1

45

Megler

09:51

G9-4

 

Astor 4

 

Tiller 2H

46

Megler

10:08

G9-3

 

Heimdal S1

 

Astor 3

48

Megler

10:25

G9-3

 

Tiller 1H

 

Kattem 1

50

Megler

10:42

G9-4

 

Tiller 2H

 

Byåsen 1

52

Megler

11:02

G9-4

 

Astor 4

 

Flatås 1

54

Megler

11:19

G9-3

 

Astor 3

 

Tiller 1H

56

Megler

11:36

G9-3

 

Kattem 1

 

Heimdal S1

58

Megler

11:53

G9-4

 

Byåsen 1

 

Astor 4

59

Megler

12:10

G9-4

 

Flatås 1

 

Tiller 2H

61

Megler

12:27

G9-5

 

Flatås 2

 

Astor 5

63

Megler

12:52

G9-5

 

Byåsen 2

 

Nardo 1

65

Megler

13:09

G9-6

 

Flatås 3

 

Byåsen 3

67

Megler

13:26

G9-6

 

Kattem 3

 

Astor 6

69

Megler

13:43

G9-5

 

Nardo 1

 

Flatås 2

71

Megler

14:00

G9-5

 

Byåsen 2

 

Astor 5

72

Megler

14:17

G9-6

 

Astor 6

 

Flatås 3

74

Megler

14:34

G9-6

 

Kattem 3

 

Byåsen 3

76

Megler

14:59

G9-5

 

Flatås 2

 

Byåsen 2

78

Megler

15:16

G9-5

 

Astor 5

 

Nardo 1

80

Megler

15:33

G9-6

 

Flatås 3

 

Kattem 3

82

Megler

15:50

G9-6

 

Byåsen 3

 

Astor 6

84

Megler

16:07

G9-7

 

Byåsen 4

 

Heimdal S2

85

Megler

16:24

G9-7

 

Kattem 4

 

Nardo 2

87

Megler

16:41

G9-8

 

Kolstad

 

Kattem 2

89

Megler

17:06

G9-8

 

Byåsen 5

 

Heimdal S3

91

Megler

17:23

G9-7

 

Nardo 2

 

Byåsen 4

93

Megler

17:40

G9-7

 

Kattem 4

 

Heimdal S2

95

Megler

17:57

G9-8

 

Nardo 3

 

Kolstad

96

Megler

18:14

G9-8

 

Kattem 2

 

Byåsen 5

98

Megler

18:31

G9-7

 

Byåsen 4

 

Kattem 4

100

Megler

18:51

G9-7

 

Heimdal S2

 

Nardo 2

102

Megler

19:08

G9-8

 

Heimdal S3

 

Nardo 3

104

Megler

19:25

G9-8

 

Kolstad

 

Byåsen 5

106

Megler

19:42

G9-8

 

Kattem 2

 

Nardo 3

107

Megler

19:59

G9-8

 

Heimdal S3

 

Kolstad

Kamp

Hall

Søn 01.11

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

117

Megler

09:00

J8-1

 

Flatås 1

 

Kattem 1

118

Megler

09:17

J8-1

 

Gimse 1

 

Flatås 3

119

Megler

09:34

J8-2

 

Gimse 2

 

Byåsen

120

Megler

09:51

J8-2

 

Flatås 2

 

Kattem 2

122

Megler

10:08

J8-1

 

Flatås 3

 

Flatås 1

124

Megler

10:25

J8-1

 

Gimse 1

 

Kattem 1

126

Megler

10:42

J8-2

 

Kattem 2

 

Gimse 2

128

Megler

11:02

J8-2

 

Flatås 2

 

Byåsen

129

Megler

11:19

J8-1

 

Flatås 1

 

Gimse 1

131

Megler

11:36

J8-1

 

Kattem 1

 

Flatås 3

133

Megler

11:53

J8-2

 

Gimse 2

 

Flatås 2

134

Megler

12:10

J8-2

 

Byåsen

 

Kattem 2

136

Megler

12:27

G11-1

 

Heimdal B1

 

Heimdal S1

138

Megler

12:47

G11-1

 

Nardo 1

 

Romolslia 1

140

Megler

13:04

G11-2

 

Heimdal B2

 

Heimdal S2

142

Megler

13:21

G11-2

 

Nardo 2

 

NN

143

Megler

13:38

G11-3

 

Heimdal S3

 

Nardo 3

145

Megler

13:55

G11-3

 

Romolslia 2

 

Nardo 4

147

Megler

14:12

G11-1

 

Romolslia 1

 

Heimdal B1

148

Megler

14:29

G11-1

 

Nardo 1

 

Heimdal S1

150

Megler

14:49

G11-2

 

NN

 

Heimdal B2

152

Megler

15:06

G11-2

 

Nardo 2

 

Heimdal S2

154

Megler

15:23

G11-3

 

Nardo 4

 

Heimdal S3

156

Megler

15:40

G11-3

 

Romolslia 2

 

Nardo 3

158

Megler

15:57

G11-1

 

Heimdal B1

 

Nardo 1

159

Megler

16:14

G11-1

 

Heimdal S1

 

Romolslia 1

161

Megler

16:31

G11-2

 

Heimdal B2

 

Nardo 2

162

Megler

16:51

G11-2

 

Heimdal S2

 

NN

164

Megler

17:08

G11-3

 

Heimdal S3

 

Romolslia 2

166

Megler

17:25

G11-3

 

Nardo 3

 

Nardo 4

 

 

 

 

 

 

 

Kampoppsett
1.helg

30.10-01.11 Bankhallen

Kamp

Hall

Fre 30.10

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

1

Bank

16:30

G14-1

 

Heimdal 1

 

Tiller 3

2

Bank

16:50

G14-1

 

Orkla FK,2

 

Heimdal 4

4

Bank

17:10

G14-2

 

Strindheim 1

Kattem1

6

Bank

17:30

G14-2

 

Heimdal 2

 

Tiller 4

8

Bank

17:50

G14-1

 

Heimdal 4

 

Heimdal 1

11

Bank

18:10

G14-1

 

Orkla FK,2

 

Tiller 3

13

Bank

18:30

G14-2

 

Tiller 4

 

Strindheim 1

15

Bank

18:50

G14-2

 

Heimdal 2

 

Kattem1

18

Bank

19:20

G14-1

 

Heimdal 1

 

Orkla FK,2

20

Bank

19:40

G14-1

 

Tiller 3

 

Heimdal 4

22

Bank

20:00

G14-2

 

Strindheim 1

Heimdal 2

24

Bank

20:20

G14-2

 

Kattem1

 

Tiller 4

25

Bank

20:40

J19-2

 

Leinstrand

 

Gimse 1

26

Bank

21:00

J19-2

 

Flatås 1

 

Nardo 2

27

Bank

21:25

J19-1

 

Flatås 3

 

Nardo 1

28

Bank

21:47

J19-1

 

Nidelv

 

Ch.lund

29

Bank

22:09

J19-2

 

Nardo 2

 

Leinstrand

30

Bank

22:31

J19-2

 

Flatås 1

 

Gimse 1

31

Bank

22:53

J19-1

 

Ch.lund

 

Flatås 3

32

Bank

23:15

J19-1

 

Nidelv

 

Nardo 1

33

Bank

23:41

J19-2

 

Leinstrand

 

Flatås 1

34

Bank

00:03

J19-2

 

Gimse 1

 

Nardo 2

35

Bank

00:25

J19-1

 

Flatås 3

 

Nidelv

36

Bank

00:47

J19-1

 

Nardo 1

 

Ch.lund

Kamp

Hall

Lør 31.10

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

37

Bank

08:30

J13-1

 

Tiller 1

 

Kolstad J13

38

Bank

08:50

J13-1

 

Heimdal 1

 

NN

40

Bank

09:10

G14-3

 

Orkla G14

 

Tiller 2

42

Bank

09:30

G14-3

 

Kolstad 2

 

Flatås 1

44

Bank

09:50

J13-1

 

NN

 

Tiller 1

47

Bank

10:10

J13-1

 

Heimdal 1

 

Kolstad J13

49

Bank

10:30

G14-3

 

Flatås 1

 

Orkla G14

51

Bank

10:50

G14-3

 

Kolstad 2

 

Tiller 2

53

Bank

11:10

J13-1

 

Tiller 1

 

Heimdal 1

55

Bank

11:30

J13-1

 

Kolstad J13

 

NN

57

Bank

11:50

G14-3

 

Orkla G14

 

Kolstad 2

60

Bank

12:20

G14-3

 

Tiller 2

 

Flatås 1

62

Bank

12:40

J13-3

 

Sjetne 1

 

Tiller 3

64

Bank

13:00

J13-3

 

Heimdal 3

 

Flatås J13

66

Bank

13:20

J13-2

 

Kolstad J13/12

Heimdal 2

68

Bank

13:40

J13-2

 

Tiller 2

 

NN

70

Bank

14:00

J13-3

 

Flatås J13

 

Sjetne 1

73

Bank

14:25

J13-3

 

Heimdal 3

 

Tiller 3

75

Bank

14:45

J13-2

 

NN

 

Kolstad J13/12

77

Bank

15:05

J13-2

 

Tiller 2

 

Heimdal 2

79

Bank

15:25

J13-3

 

Sjetne 1

 

Heimdal 3

81

Bank

15:45

J13-3

 

Tiller 3

 

Flatås J13

83

Bank

16:05

J13-2

 

Kolstad J13/12

Tiller 2

86

Bank

16:25

J13-2

 

Heimdal 2

 

NN

88

Bank

16:55

G14-4

 

Tiller 1

 

Heimdal 3

90

Bank

17:15

G14-4

 

Kattem 3

 

Kolstad 1

92

Bank

17:35

G14-5

 

Strindheim 2

 

Flatås 2

94

Bank

17:55

G14-5

 

Byåsen 1

 

Kattem2

97

Bank

18:15

J19-3

 

Flatås 2

 

Gimse 2

99

Bank

18:37

J19-3

 

Heimdal

 

Byåsen KF

101

Bank

19:02

G14-4

 

Kolstad 1

 

Tiller 1

103

Bank

19:22

G14-4

 

Kattem 3

 

Heimdal 3

105

Bank

19:42

G14-5

 

Kattem2

 

Strindheim 2

108

Bank

20:02

G14-5

 

Byåsen 1

 

Flatås 2

109

Bank

20:22

J19-3

 

Byåsen KF

 

Flatås 2

110

Bank

20:44

J19-3

 

Heimdal

 

Gimse 2

111

Bank

21:09

G14-4

 

Tiller 1

 

Kattem 3

112

Bank

21:29

G14-4

 

Heimdal 3

 

Kolstad 1

113

Bank

21:49

G14-5

 

Strindheim 2

 

Byåsen 1

114

Bank

22:09

G14-5

 

Flatås 2

 

Kattem2

115

Bank

22:29

J19-3

 

Flatås 2

 

Heimdal

116

Bank

22:51

J19-3

 

Gimse 2

 

Byåsen KF

Kamp

Hall

Søn 01.11

Klasse/pulje

Hjemme

 

Borte

121

Bank

10:00

G14

Innledende

5.beste 2.er

 

2.beste 2.er

123

Bank

10:20

G14

Innledende

4.beste 2.er

 

3.beste 2.er

125

Bank

10:40

G14

1/4 finale

Nr 1 gr 1

 

Nr 1. gr 5

127

Bank

11:00

G14

1/4 finale

Nr 1 gr 2

 

Beste 2.er

130

Bank

11:25

G14

1/4 finale

Nr 1 gr 3

 

Vinner k 121

132

Bank

11:45

G14

1/4 finale

Nr 1 gr 4

 

Vinner k 123

135

Bank

12:15

J13

1/4 finale

Nr 1 gr 1

 

2. beste 3-er

137

Bank

12:35

J13

1/4 finale

Nr 1 gr 2

 

Nr 2 gr 1

139

Bank

12:55

J13

1/4 finale

Nr 1 gr 3

 

beste 3-er

141

Bank

13:15

J13

1/4 finale

Nr 2 gr 3

 

Nr 2 gr 2

144

Bank

13:50

J19

1/4 finale

Nr 1 gr 1

 

2. beste 3-er

146

Bank

14:10

J19

1/4 finale

Nr 1 gr 2

 

Nr 2 gr 1

149

Bank

14:30

J19

1/4 finale

Nr 1 gr 3

 

beste 3-er

151

Bank

14:50

J19

1/4 finale

Nr 2 gr 3

 

Nr 2 gr 2

153

Bank

15:15

G14

1/2 finale

Vinner k 125

 

Vinner k 127

155

Bank

15:35

G14

1/2 finale

Vinner k 130

 

Vinner k 132

157

Bank

15:55

J13

1/2 finale

Vinner k 135

 

Vinner k 141

160

Bank

16:25

J13

1/2 finale

Vinner k 137

 

Vinner k 139

163

Bank

16:55

J19

1/2 finale

Vinner k 146

 

Vinner k 149

165

Bank

17:20

J19

1/2 finale

Vinner k 144

 

Vinner k 151

167

Bank

17:40

J13

Bronsefinale

Taper k 157

 

Taper k 160

168

Bank

18:05

G14

Bronsefinale

Taper k 153

 

Taper k 155

169

Bank

18:30

J13

Finale

Vinner k 157

 

Vinner k 160

170

Bank

18:55

G14

Finale

Vinner k 153

 

Vinner k 155

171

Bank

19:20

J19

Finale

Vinner k 163

 

Vinner k 165