Statusmelding snøproduksjon lørdag 21/11 kl. 14

 

Vi produserer nå fra 5 sleder(kanoner). Temperaturen er fortsatt marginal, men synker sakte. Vi satser derfor på full kjøring fra nå til utpå søndag så lenge det går.

 

Mangler fortsatt mannskap til flere vakter så meld dere på!       

Se vaktliste under:

 

 

 

fredag

 

lørdag

 

 

 

 

 

søndag

 

 

 

 

 

 

 

Skift nr

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Navn

tlf

E-mail

16-20

20-24

24-04

04-08

08-12

12-16

16-20

20-24

24-04

04-08

08-12

12-16

16-20

20-24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Audun Tveit

98257452

audun@canis.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bjørn Sæther

95211771

hailegeb@outlook.com

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

Erik Blokkum

90012372

erik@blokkum.net

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erik sollie

91351904

esollie@online.no

 

 

4

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

Frode Haugen

98252333

fh@dynamica.no

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Geir Blokkum

95441244

geir.blokkum@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Helge Wekre

91592730

h-wek@online.no

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Håkon Markussen

92624800

hakon.markussen@gmail.com

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jo O. Trønsdal

95978765

joen@trondsdal.com

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jostein Vik

 

jostein.vik@bygdeforskning.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Lars Harald Blikra

46411148

lab@nve.no

 

4

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicholai Sødring Carlsen

92663117

Nicholai.Carlsen@autolease.no

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Ola Jølle

92681735

olajoel@online.no

 

4

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pål Søraker

95730183

pasoe@online.no

4

 

4

4

 

4

 

 

1

4

Robert Aakerli

90867204

robert.aakerli@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Rune Fjeldstad

90663846

Rune@Fjeldstad.info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Snorre Furberg

48027380

snorre.friden.furberg@nettbuss.no

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom Hagen

 

tom.hagen@hist.no

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Tommen Klefstad

95019399

tommen.klevstad@brp.com

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

4

 

 

 

Vegard Ovesen

 

veovesen@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wigum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

Vemund Melum

91897344

vmelum@online.no

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Timer

 

 

0

24

12

12

12

8

0

8

0

8

4

4

16

16

Ant. personer:

 

 

0

6

3

3

3

2

0

2

0

2

1

1

4

4

Behov personer

 

 

0

5

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

4

Mangler ant. Skift:

 

 

0

-1

-1

-1

-1

0

2

0

2

0

1

1

-2

0

send mail eller ring til Pål om du kan bidra. 

Hilsen Pål

Tlf. 95730183