Kampoppsett og resultater 22.10-24.10 2010

Kamp Dato Kl klasse
1 Fre 23.10 17:00:00 G13-1   Flatås 1 - Heimdal 2 3 - 10  
2 Fre 23.10 17:19:00 G13-1   Strindheim 1 - Kil Hemne 3 - 2  
3 Fre 23.10 17:38:00 G13-2   Flatås 2 - Heimdal 1 4 - 4  
4 Fre 23.10 17:57:00 G13-2   Tiller 4 - Utleira 3 3 - 1  
5 Fre 23.10 18:16:00 G13-1   Flatås 1 - Strindheim 1 0 - 7  
6 Fre 23.10 18:35:00 G13-1   Heimdal 2 - Kil Hemne 3 - 3  
7 Fre 23.10 18:55:00 G13-2   Flatås 2 - Tiller 4 7 - 3  
8 Fre 23.10 19:14:00 G13-2   Heimdal 1 - Utleira 3 11 - 0  
9 Fre 23.10 19:33:00 G13-1   Flatås 1 - Kil Hemne 0 - 8  
10 Fre 23.10 19:52:00 G13-1   Heimdal 2 - Strindheim 1 5 - 4  
11 Fre 23.10 20:21:00 G13-2   Flatås 2 - Utleira 3 7 - 0  
12 Fre 23.10 20:40:00 G13-2   Heimdal 1 - Tiller 4 10 - 2  
13 Fre 23.10 21:00:00 Dame-2   Heimdal 1 - Freidig 1 0 - 3  
14 Fre 23.10 21:21:00 Dame-2   Kil Hemne 2 - Byåsen 0 - 4  
15 Fre 23.10 21:42:00 Herre-1   Heimdal 2 - Nye Leinstrand 4 - 0  
16 Fre 23.10 22:03:00 Herre-1   Byneset - Kolstad 3 - 5 -
17 Fre 23.10 22:24:00 Dame-2   Heimdal 1 - Kil Hemne 2 5 - 0  
18 Fre 23.10 22:45:00 Dame-2   Byåsen - Freidig 1 2 - 3  
19 Fre 23.10 23:07:00 Herre-1   Heimdal 2 - Byneset 8 - 2  
20 Fre 23.10 23:28:00 Herre-1   Nye Leinstrand - Kolstad 3 - 3  
21 Fre 23.10 23:49:00 Dame-2   Heimdal 1 - Byåsen 2 - 3  
22 Fre 23.10 00:10:00 Dame-2   Kil Hemne 2 - Freidig 1 3 - 2  
23 Fre 23.10 00:31:00 Herre-1   Heimdal 2 - Kolstad 1 - 2  
24 Fre 23.10 00:52:00 Herre-1   Nye Leinstrand - Byneset 5 - 2  
Kamp Dato Kl klasse
25 Lør 23.10 08:00:00 G13-7   Tiller 3 - Heimdal 3 4 - 2  
26 Lør 23.10 08:19:00 G13-7   Kattem 2 - Kolstad 1 - 3  
27 Lør 23.10 08:38:00 G13-3   Malvik 3 - Strindheim 3 2 - 4  
28 Lør 23.10 08:57:00 G13-3   Kattem 1 - Nardo/Kvikk 3 4 - 4  
29 Lør 23.10 09:16:00 G13-7   Tiller 3 - Kattem 2 5 - 0  
30 Lør 23.10 09:35:00 G13-7   Heimdal 3 - Kolstad 1 - 2  
31 Lør 23.10 09:54:00 G13-3   Malvik 3 - Kattem 1 2 - 11  
32 Lør 23.10 10:13:00 G13-3   Strindheim 3 - Nardo/Kvikk 3 1 - 8  
33 Lør 23.10 10:32:00 G13-7   Tiller 3 - Kolstad 4 - 4  
34 Lør 23.10 10:51:00 G13-7   Heimdal 3 - Kattem 2 0 - 4  
35 Lør 23.10 11:10:00 G13-3   Malvik 3 - Nardo/Kvikk 3 2 - 12  
36 Lør 23.10 11:29:00 G13-3   Strindheim 3 - Kattem 1 3 - 2  
37 Lør 23.10 11:48:00 G13-4   Strindheim 2 - Tiller 2 3 - 1  
38 Lør 23.10 12:07:00 G13-4   Kattem 3 - Nardo/Kvikk 1 2 - 4  
39 Lør 23.10 12:27:00 G10   Tiller 3 - Heimdal 2 2 - 2  
40 Lør 23.10 12:43:00 G10   Kattem 3 - Heimdal 4 5 - 0  
41 Lør 23.10 12:59:00 G13-4   Strindheim 2 - Kattem 3 7 - 0  
42 Lør 23.10 13:18:00 G13-4   Tiller 2 - Nardo/Kvikk 1 4 - 5  
43 Lør 23.10 13:37:00 G10   Kattem 4 - Tiller 3 3 - 6  
44 Lør 23.10 13:53:00 G10   Heimdal 2 - Kattem 3 0 - 8  
45 Lør 23.10 14:09:00 G13-4   Strindheim 2 - Nardo/Kvikk 1 4 - 0  
46 Lør 23.10 14:29:00 G13-4   Tiller 2 - Kattem 3 8 - 0  
47 Lør 23.10 14:48:00 G10   Heimdal 4 - Kattem 4 1 - 3  
48 Lør 23.10 15:04:00 G10   Tiller 3 - Kattem 3 1 - 7  
49 Lør 23.10 15:20:00 G13-5   Byneset - Tiller 1 6 - 0  
50 Lør 23.10 15:39:00 G13-5   Utleira 2 - Malvik 2 0 - 1  
51 Lør 23.10 15:58:00 G10   Heimdal 2 - Kattem 4 2 - 4  
52 Lør 23.10 16:14:00 G10   Heimdal 4 - Tiller 3 6 - 1  
53 Lør 23.10 16:42:00 G13-6   Utleira 1 - Melhus 5 - 2  
54 Lør 23.10 17:01:00 G13-6   Tiller 5 - Nardo/Kvikk 2 0 - 0 Seier til Nardo/Kvikk 2 på walkover
55 Lør 23.10 17:20:00 G13-5   Byneset - Utleira 2 1 - 2  
56 Lør 23.10 17:39:00 G13-5   Tiller 1 - Malvik 2 1 - 2  
57 Lør 23.10 17:58:00 G13-6   Utleira 1 - Tiller 5 0 - 0 Seier til Utleira 1 på walkover
58 Lør 23.10 18:17:00 G13-6   Melhus - Nardo/Kvikk 2 2 - 6  
59 Lør 23.10 18:36:00 G13-5   Byneset - Malvik 2 3 - 3 Vi ligger ca 10 minutter foran skjema
60 Lør 23.10 18:56:00 G13-5   Tiller 1 - Utleira 2 2 - 3  
61 Lør 23.10 19:15:00 G13-6   Utleira 1 - Nardo/Kvikk 2 2 - 3  
62 Lør 23.10 19:34:00 G13-6   Melhus - Tiller 5 0 - 0 Seier til Melhus på walkover
63 Lør 23.10 19:53:00 Damer-1   Ranheim - Kil Hemne 1 4 - 3 Cirka fem minutter foran skjema
64 Lør 23.10 20:14:00 Damer-1   Freidig 2 - Heimdal 2 1 - 1  
65 Lør 23.10 20:35:00 Herre-2   Heimdal 4 - Astor 1 7 - 2  
66 Lør 23.10 20:56:00 Herre-2   Tempo - Tiller 2 5 - 3  
67 Lør 23.10 21:18:00 Herre-3   Tiller 1 - Heimdal 3 4 - 2  
68 Lør 23.10 21:39:00 Herre-3   Astor 2 - Heimdal 1 0 - 2  
69 Lør 23.10 22:00:00 Damer-1   Ranheim - Freidig 2 5 - 2  
70 Lør 23.10 22:21:00 Damer-1   Kil Hemne 1 - Heimdal 2 4 - 1  
71 Lør 23.10 22:42:00 Herre-2   Heimdal 4 - Tempo 2 - 2  
72 Lør 23.10 23:03:00 Herre-2   Astor 1 - Tiller 2 9 - 0  
73 Lør 23.10 23:24:00 Herre-3   Tiller 1 - Astor 2 5 - 5  
74 Lør 23.10 23:46:00 Herre-3   Heimdal 3 - Heimdal 1 2 - 10  
75 Lør 23.10 00:07:00 Damer-1   Ranheim - Heimdal 2 9 - 3  
76 Lør 23.10 00:28:00 Damer-1   Kil Hemne 1 - Freidig 2 7 - 2  
77 Lør 23.10 00:49:00 Herre-2   Heimdal 4 - Tiller 2 5 - 1  
78 Lør 23.10 01:10:00 Herre-2   Astor 1 - Tempo 3 - 4  
79 Lør 23.10 01:31:00 Herre-3   Tiller 1 - Heimdal 1 3 - 2  
80 Lør 23.10 01:52:00 Herre-3   Heimdal 3 - Astor 2 5 - 7  
Kamp Dato Kl klasse
81 Søn 24.10 08:00:00 J8   Tiller 1 - Flatås 2 0 - 1  
82 Søn 24.10 08:16:00 J8   Sjetne 1 - Tiller 3 1 - 0  
83 Søn 24.10 08:32:00 J8   Tiller 2 - Heimdal 2 - 0  
84 Søn 24.10 08:48:00 J8   Sjetne 2 - Flatås 1 3 - 0  
85 Søn 24.10 09:04:00 J8   Heimdal 2 - Tiller 1 1 - 3  
86 Søn 24.10 09:20:00 J8   Flatås 2 - Sjetne 1 3 - 2  
87 Søn 24.10 09:36:00 J8   Tiller 2 - Sjetne 2 6 - 0  
88 Søn 24.10 09:52:00 J8   Heimdal - Flatås 1 1 - 0  
89 Søn 24.10 10:08:00 J8   Tiller 3 - Heimdal 2 1 - 2  
90 Søn 24.10 10:24:00 J8   Tiller 1 - Sjetne 1 1 - 1  
91 Søn 24.10 10:40:00 J8   Tiller 2 - Flatås 1 2 - 1  
92 Søn 24.10 10:56:00 J8   Heimdal - Sjetne 2 1 - 2  
93 Søn 24.10 11:12:00 J8   Sjetne 1 - Heimdal 2 2 - 1  
94 Søn 24.10 11:28:00 J8   Tiller 3 - Flatås 2 1 - 3  
95 Søn 24.10 11:44:00 G10-1   Kattem 1 - Tiller 1 1 - 2  
96 Søn 24.10 12:00:00 G10-1   Egge 1 - Heimdal 3 2 - 0 ca 10 min etter skjema
97 Søn 24.10 12:16:00 G10-2   Kattem 2 - Tiller 2 2 - 7  
98 Søn 24.10 12:32:00 G10-2   Egge 2 - Heimdal 1 2 - 0  
99 Søn 24.10 12:48:00 G10-1   Kattem 1 - Egge 1 1 - 1  
100 Søn 24.10 13:04:00 G10-1   Tiller 1 - Heimdal 3 0 - 0  
101 Søn 24.10 13:20:00 G10-2   Kattem 2 - Egge 2 1 - 7  
102 Søn 24.10 13:36:00 G10-2   Tiller 2 - Heimdal 1 7 - 2  
103 Søn 24.10 13:52:00 G10-1   Kattem 1 - Heimdal 3 2 - 2  
104 Søn 24.10 14:08:00 G10-1   Tiller 1 - Egge 1 3 - 4  
105 Søn 24.10 14:24:00 G10-2   Kattem 2 - Heimdal 1 0 - 1  
106 Søn 24.10 14:40:00 G10-2   Tiller 2 - Egge 2 1 - 5  
107 Søn 24.10 14:56:00 G13 8-dels finale Heimdal 2 - Kattem 1 (Beste treer) 1 - 5  
108 Søn 24.10 15:16:00 G13 8-dels finale Heimdal 1 - Kil/Hemne (Nest beste treer) 5 - 1 ca femten minutter bak skjema
109 Søn 24.10 15:35:00 G13 8-dels finale Nardo/Kvikk 3 - Flatås 2 3 - 4  
110 Søn 24.10 15:54:00 G13 8-dels finale Strindheim 2 - Strindheim 3 3 - 1  
111 Søn 24.10 16:13:00 G13 8-dels finale Malvik 2 - Nardo/Kvikk 1 1 - 6  
112 Søn 24.10 16:32:00 G13 8-dels finale Nardo/Kvikk 2 - Utleira 2 9 - 0  
113 Søn 24.10 16:51:00 G13 8-dels finale Tiller 3 - Utleira 1 2 - 5  
114 Søn 24.10 17:10:00 G13 8-dels finale Strindheim 1 - Kolstad 2 - 5  
115 Søn 24.10 17:29:00 G13 Kvartfinale Flatås 2 - Nardo/Kvikk 1 6 - 3  
116 Søn 24.10 17:48:00 G13 Kvartfinale Strindheim 2 - Nardo/Kvik 2 3 - 2  
117 Søn 24.10 18:07:00 G13 Kvartfinale Kattem 1 - Utleira 1 3 - 1  
118 Søn 24.10 18:26:00 G13 Kvartfinale Heimdal 1 - Kolstad 1 - 4  
119 Søn 24.10 18:55:00 Dame Semifinale Byåsen - Kil/Hemne 1 - 2  
120 Søn 24.10 19:16:00 Dame Semifinale Ranheim - Freidig 0 - 1  
121 Søn 24.10 19:37:00 G13 Semifinale Flatås 2 - Strindheim 2 1 - 4 Ca 20 min etter skjema
122 Søn 24.10 19:56:00 G13 Semifinale Kattem - Kolstad 2 - 0  
123 Søn 24.10 20:15:00 Herre Semifinale Kolstad - Heimdal 4 2 - 3 Etter sudden death
124 Søn 24.10 20:36:00 Herre Semifinale Tiller 1 - Tempo (beste toer) 3 - 2 e.e.o
125 Søn 24.10 20:57:00 G13 Bronsefinale Flatås 2 - Kolstad 1 - 3  
126 Søn 24.10 21:16:00 G13 Finale Strindheim 2 - Kattem 3 - 5  
127 Søn 24.10 21:35:00 Dame Bronsefinale Byåsen - Ranheim 3 - 1  
128 Søn 24.10 21:56:00 Dame Finale Kil/Hemne - Freidig 0 - 2  
129 Søn 24.10 22:17:00 Herre Bronsefinale Kolstad - Tempo 7 - 0  
130 Søn 24.10 22:38:00 Herre Finale Heimdal 4 - Tiller 1 1 - 7