Kampoppsett og resultater 05.-07.11 2010

Kamp Dato Kl Klasse
249 Fre 5.11 17:00:00 J13/14-1   Heimdal 1 - Flatås 2 0 - 1  
250 Fre 5.11 17:19:00 J13/14-1   Leinstrand - Charlottenlund 1 - 6  
251 Fre 5.11 17:38:00 J19-1   Heimdal 2 - Kattem 1 4 - 5  
252 Fre 5.11 17:59:00 J19-1   Kolstad 2 - Freidig 1 6 - 1  
253 Fre 5.11 18:20:00 J13/14-1   Heimdal 1 - Leinstrand 2 - 1  
254 Fre 5.11 18:39:00 J13/14-1   Flatås 2 - Charlottenlund 1 - 4  
255 Fre 5.11 18:58:00 J19-1   Heimdal 2 - Kolstad 2 5 - 1  
256 Fre 5.11 19:19:00 J19-1   Kattem 1 - Freidig 1 10 - 1  
257 Fre 5.11 19:40:00 J13/14-1   Heimdal 1 - Charlottenlund 0 - 4  
258 Fre 5.11 20:09:00 J13/14-1   Flatås 2 - Leinstrand 1 - 1  
259 Fre 5.11 20:28:00 J19-1   Heimdal 2 - Freidig 1 4 - 2  
260 Fre 5.11 20:49:00 J19-1   Kattem 1 - Kolstad 2 7 - 1  
261 Fre 5.11 21:10:00 J19-2   Heimdal 1 - Kattem 2 1 - 4  
262 Fre 5.11 21:31:00 J19-2   Tr.Ørn 1 - Byåsen 5 - 1  
263 Fre 5.11 21:52:00 J19-3   Heimdal 3 - Kolstad 1 1 - 7  
264 Fre 5.11 22:13:00 J19-3   Malvik - TryggLade 7 - 2  
265 Fre 5.11 22:34:00 J19-2   Heimdal 1 - Tr.Ørn 1 2 - 4  
266 Fre 5.11 22:55:00 J19-2   Kattem 2 - Byåsen 5 - 2  
267 Fre 5.11 23:16:00 J19-3   Heimdal 3 - Malvik 1 - 4  
268 Fre 5.11 23:37:00 J19-3   Kolstad 1 - TryggLade 0 - 0  
269 Fre 5.11 23:58:00 J19-2   Heimdal 1 - Byåsen 3 - 2  
270 Fre 5.11 00:19:00 J19-2   Kattem 2 - Tr.Ørn 1 3 - 5  
271 Fre 5.11 00:40:00 J19-3   Heimdal 3 - TryggLade 2 - 2  
272 Fre 5.11 01:01:00 J19-3   Kolstad 1 - Malvik 3 - 3  
Kamp Dato Kl Klasse
273 Lør 6.11 08:00:00 J11-1   Heimdal 2 - Kattem 0 - 0  
274 Lør 6.11 08:16:00 J11-1   Heimdal 4 - Byneset 0 - 2  
275 Lør 6.11 08:32:00 J11-2   Heimdal 1 - Heimdal 3 5 - 0  
276 Lør 6.11 08:48:00 J11-2   Romolslia - Astor 1 0 - 4  
277 Lør 6.11 09:04:00 J11-1   Astor 2 - Heimdal 2 1 - 1  
278 Lør 6.11 09:20:00 J11-1   Kattem - Heimdal 4 2 - 1  
279 Lør 6.11 09:36:00 J11-2   Nardo 1 - Heimdal 1 2 - 3  
280 Lør 6.11 09:52:00 J11-2   Heimdal 3 - Romolslia 0 - 2  
281 Lør 6.11 10:08:00 J11-1   Byneset - Astor 2 1 - 1  
282 Lør 6.11 10:24:00 J11-1   Heimdal 2 - Heimdal 4 1 - 2  
283 Lør 6.11 10:40:00 J11-2   Astor 1 - Nardo 1 1 - 2  
284 Lør 6.11 10:56:00 J11-2   Heimdal 1 - Romolslia 3 - 1  
285 Lør 6.11 11:22:00 J11-1   Kattem - Byneset 2 - 1  
286 Lør 6.11 11:38:00 J11-1   Astor 2 - Heimdal 4 1 - 1  
287 Lør 6.11 11:54:00 J11-2   Heimdal 3 - Astor 1 2 - 0  
288 Lør 6.11 12:10:00 J11-2   Nardo 1 - Romolslia 4 - 1  
289 Lør 6.11 12:26:00 J13/14-2   Flatås 1 - Byneset 1 6 - 0  
290 Lør 6.11 12:45:00 J13/14-2   Heimdal 2 - Utleira 3 - 2  
291 Lør 6.11 13:04:00 J13/14-3   Utleira 2 - Flatås 3 5 - 0  
292 Lør 6.11 13:23:00 J13/14-3   Byneset 2 - Astor 2 - 1  
293 Lør 6.11 13:42:00 J13/14-2   Flatås 1 - Heimdal 2 0 - 2  
294 Lør 6.11 14:01:00 J13/14-2   Byneset 1 - Utleira 1 - 4  
295 Lør 6.11 14:20:00 J13/14-3   Utleira 2 - Byneset 2 9 - 1  
296 Lør 6.11 14:39:00 J13/14-3   Flatås 3 - Astor 1 - 2  
297 Lør 6.11 14:58:00 J13/14-2   Flatås 1 - Utleira 4 - 1  
298 Lør 6.11 15:17:00 J13/14-2   Byneset 1 - Heimdal 2 1 - 5  
299 Lør 6.11 15:36:00 J13/14-3   Utleira 2 - Astor 2 - 1  
300 Lør 6.11 15:55:00 J13/14-3   Flatås 3 - Byneset 2 1 - 8  
301 Lør 6.11 16:24:00 G19-1   Tiller 1 - Kolstad 1 4 - 2  
302 Lør 6.11 16:45:00 G19-1   Heimdal 2 - RBK 1 5 - 4  
303 Lør 6.11 17:06:00 G19-2   Tiller 2 - Kattem 2 5 - 0  
304 Lør 6.11 17:27:00 G19-2   Kolstad 2 - Heimdal 3 2 - 3  
305 Lør 6.11 17:48:00 G19-1   Tiller 1 - Heimdal 2 3 - 2  
306 Lør 6.11 18:09:00 G19-1   Kolstad 1 - RBK 1 2 - 10  
307 Lør 6.11 18:30:00 G19-2   Tiller 2 - Kolstad 2 4 - 2  
308 Lør 6.11 18:51:00 G19-2   Kattem 2 - Heimdal 3 4 - 4  
309 Lør 6.11 19:12:00 G19-1   Tiller 1 - RBK 1 1 - 1  
310 Lør 6.11 19:33:00 G19-1   Kolstad 1 - Heimdal 2 1 - 4  
311 Lør 6.11 19:54:00 G19-2   Tiller 2 - Heimdal 3 4 - 3  
312 Lør 6.11 20:15:00 G19-2   Kattem 2 - Kolstad 2 0 - 5  
313 Lør 6.11 20:40:00 G19-3   Tiller 3 - Kattem1 1 - 10  
314 Lør 6.11 21:01:00 G19-3   Heimdal 1 - Strindheim 1 2 - 6  
315 Lør 6.11 21:22:00 G19-4   Heimdal 4 - Nardo 4 - 4  
316 Lør 6.11 21:43:00 G19-4   RBK 2 - Tiller 4 11 - 2  
317 Lør 6.11 22:04:00 G19-3   Tiller 3 - Heimdal 1 2 - 5  
318 Lør 6.11 22:25:00 G19-3   Kattem1 - Strindheim 1 3 - 3  
319 Lør 6.11 22:46:00 G19-4   Heimdal 4 - RBK 2 0 - 5  
320 Lør 6.11 23:07:00 G19-4   Nardo - Tiller 4 18 - 0  
321 Lør 6.11 23:28:00 G19-3   Tiller 3 - Strindheim 1 1 - 9  
322 Lør 6.11 23:49:00 G19-3   Kattem1 - Heimdal 1 5 - 2  
323 Lør 6.11 00:10:00 G19-4   Heimdal 4 - Tiller 4 10 - 3  
324 Lør 6.11 00:31:00 G19-4   Nardo - RBK 2 4 - 4  
Kamp Dato Kl Klasse
325 Søn 7.11 08:00:00 J9   Kattem 1 - Heimdal 3 - 2  
326 Søn 7.11 08:16:00 J9   Nardo - Kattem 2 4 - 2  
327 Søn 7.11 08:32:00 J12   Leinstrand 3 - Heimdal 3 - 0  
328 Søn 7.11 08:48:00 J12   Leinstrand 2 - Buvik 0 - 5  
329 Søn 7.11 09:04:00 J9   Kattem 3 - Kattem 1 1 - 2  
330 Søn 7.11 09:20:00 J9   Heimdal - Nardo 0 - 2  
331 Søn 7.11 09:36:00 J12   Leinstrand 1 - Leinstrand 3 0 - 5  
332 Søn 7.11 09:52:00 J12   Heimdal - Buvik 1 - 6  
333 Søn 7.11 10:08:00 J9   Kattem 2 - Kattem 3 1 - 0  
334 Søn 7.11 10:24:00 J9   Kattem 1 - Nardo 1 - 4  
335 Søn 7.11 10:40:00 J12   Leinstrand 2 - Leinstrand 1 2 - 2  
336 Søn 7.11 10:56:00 J12   Leinstrand 3 - Buvik 4 - 4  
337 Søn 7.11 11:22:00 J9   Heimdal - Kattem 2 3 - 1  
338 Søn 7.11 11:38:00 J9   Kattem 3 - Nardo 0 - 3  
339 Søn 7.11 11:54:00 J12   Heimdal - Leinstrand 2 3 - 3  
340 Søn 7.11 12:10:00 J12   Buvik - Leinstrand 1 6 - 1  
341 Søn 7.11 12:26:00 J13/14 Kvartfinale CSK - Utleira 2 - 1  
342 Søn 7.11 12:45:00 J13-14 Kvartfinale Heimdal 2 - Astor 0 - 1  
343 Søn 7.11 13:04:00 J13/14 Kvartfinale Utleira 2 - Flatås 1 1 - 2  
344 Søn 7.11 13:30:00 J13/14 Kvartfinale Flatås 2 - Byneset 2 1 - 4  
345 Søn 7.11 13:49:00 J19 Kvartfinale Kattem 1 - Heimdal 1 2 - 1  
346 Søn 7.11 14:10:00 J19 Kvartfinale Trondheims Ørn - Kolstad 2 2 - 0  
347 Søn 7.11 14:31:00 J19 Kvartfinale Malvik - Kattem 2 3 - 6  
348 Søn 7.11 14:52:00 J19 Kvartfinale Heimdal 2 - Kolstad 1 1 - 2  
349 Søn 7.11 15:13:00 G19 Kvartfinale Tiller 1 - Heimdal 3 4 - 5  
350 Søn 7.11 15:39:00 G19 Kvartfinale Tiller 2 - Nardo 4 - 6  
351 Søn 7.11 16:00:00 G19 Kvartfinale Kattem 1 - Heimdal 2 3 - 2 Kattem 1 vinner pulje 3 etter loddtrekning
352 Søn 7.11 16:26:00 G19 Kvartfinale RBK 2 - Strindheim 1 2 - 5 Strindheim 1 andre plass gr 3 etter loddtrekning
353 Søn 7.11 16:47:00 J13/14 Semifinale CSK - Flatås 1 2 - 7  
354 Søn 7.11 17:13:00 J13/14 Semifinale Astor - Byneset 2 5 - 3  
355 Søn 7.11 17:42:00 J19 Semifinale Kattem 1 - Kattem 2 2 - 5  
356 Søn 7.11 18:03:00 J19 Semifinale Trondheims Ørn - Kolstad 1 5 - 1  
357 Søn 7.11 18:29:00 G19 Semifinale Heimdal 3 - Strindheim 1 3 - 6 10 min foran skjema
358 Søn 7.11 18:55:00 G19 Semifinale Nardo - Kattem 1 5 - 4  
359 Søn 7.11 19:16:00 J13/14 Bronsefinale CSK - Byneset 2 2 - 1  
360 Søn 7.11 19:35:00 J13/14 Finale Flatås 1 - Astor 6 - 1  
361 Søn 7.11 20:05:00 J19 Bronsefinale Kattem 1 - Kolstad 1 5 - 1  
362 Søn 7.11 20:26:00 J19 Finale Kattem 2 - Trondheims Ørn 5 - 3  
363 Søn 7.11 20:56:00 G19 Bronsefinale Heimdal 3 - Kattem 1 2 - 6  
364 Søn 7.11 21:21:00 G19 Finale Strindheim 1 - Nardo 7 - 1