Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  1 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Herrer Jr   3x4,4 km 
 
   1   0166  Hommelvik/Tydal/Ålen           Nicolas Dyrhaug                       14.21,6    39.34,1 
                                            Simen Smiseth                         13.12,7 
                                            Christer Storrønning                  11.59,8 
 
 
2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.  
 
Herrer sen 3x4,4 km 
 
   1   0175  Strindheim IL                  Audun Weltzien                        12.37,3    34.58,1 
                                            Lars Andreas Østvik                   11.18,8 
                                            Trond Einar Elden                     11.02,0 
 
   2   0174  Henning Skilag                 Eirik Nordvik                         12.44,4    35.00,7    00.02,6 
                                            Jonas Austmo Kolstad                  11.12,0 
                                            Espen Emanuelsen                      11.04,3 
 
   3   0176  Byåsen mix                     John Stene                            12.26,4    35.06,9    00.08,8 
                                            Kristian Storødal                     11.14,3 
                                            John Stene                            11.26,2 
 
   4   0173  NTNUI 1                        Ståle Skjermstad                      13.26,5    37.58,9    03.00,8 
                                            Lars Hagen                            12.30,7 
                                            Gjermund Langslet                     12.01,7 
 
   5   0177  NTNUI 3                        Jakob Matheson                        13.32,3    39.29,2    04.31,1 
                                            Tomas Brikselli                       12.30,2 
                                            Hallvard Kosberg                      13.26,7 
 
   6   0171  NTNUI 2                        Lars Lysbakken                        13.55,5    41.39,4    06.41,3 
                                            Arnstein Rognstad                     12.42,9 
                                            Erik Riis Johansen                    15.01,0 
 
 BRUTT 0172  Strindheim IL 2                Audun Thonstad                        12.57,3 
                                            Nn 
                                            Nn 
 
 
5 påmeldte. 5 startet. 6 resultater.  
 
Damer Jr.   3x 4,4 km 
 
   1   0186  Strindheim IL                  Rikke Wennevold                       15.26,7    45.20,2 
                                            Hilde Løset  Walslag                  15.36,7 
                                            Mari Løset                            14.16,8 
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.  
 
Damer sen.  3x 4,4 km 
 
   1   0191  Strindheim IL                  Gunn Elisabeth Ulkestad               15.38,0    45.10,3 
                                            Tone Egerland                         14.57,0 
                                            Helle Gynnhild                        14.35,3 
 
 




Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  2 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Damer sen.  3x 4,4 km 
 
   2   0192  Byåsen IL                      Tonje Ovesen                          16.16,1    46.52,7    01.42,4 
                                            Ane Helgerud                          15.38,6 
                                            Pipaluk Rosing                        14.58,0 
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 2 resultater.  
 
Gutter 7-9   3x1 km 
 
   1   0001  Kattem IL                      Vegard Løkken                         04.54,6    13.57,6 
                                            Magnus Jensen                         04.37,7 
                                            -                                     04.25,3 
 
   2   0002  Ålen IL                        Even Jensås                           05.56,1    16.40,5    02.42,9 
                                            Sondre Nesvold                        06.14,9 
                                            Jon K. Trøen                          04.29,5 
 
   2   0003  Flatås IL                      Stian Kristengård                     05.10,0    14.02,3    00.04,7 
                                            Erik Andre Lorås                      04.18,4 
                                            Inge Vang Ellefsen                    04.33,9 
 
   2   0004  Byåsen IL                      Samuel Lilleberg                      04.47,2    13.03,6 
                                            Åsmund Oddvarson Brå                  04.16,7 
                                            Severin Lilleberg                     03.59,7 
 
   2   0005  Hommelvik IL 2                 Tomas Renå                            05.26,3    14.56,6    00.59,0 
                                            Martin Nicolaisen                     04.48,2 
                                            Simon Asp                             04.42,1 
 
   2   0006  Øverbygda IL                   Baro Moslet                           05.11,5    14.59,1    01.01,5 
                                            Julie Moslet                          05.31,6 
                                            Krister Rotvold                       04.16,0 
 
   7   0007  Hommelvik IL 3                 Sondre Bjørkeli                       06.18,1    17.06,0    03.08,4 
                                            Ole Morten Flataker                   06.19,7 
                                            Andreas Tjernvoll                     04.28,2 
 
   7   0008  Strindheim IL                  Peder Muus Falck                      06.02,2    14.50,9    00.53,3 
                                            Bendik Høyem                          04.33,3 
                                            Eirik Fjær Skåre                      04.15,4 
 
   7   0009  Øverbygda IL 2                 Oddbjørn Eidem                        04.56,6    14.59,5    01.01,9 
                                            Jens Morten Lien                      04.59,5 
                                            Tomas Stokke                          05.03,4 
 
   7   0010  Hommelvik IL                   Jan Tomas Jensen                      06.06,0    16.33,8    02.36,2 
                                            Sindre Øwre Haugan                    05.30,5 
                                            Erling Flataker                       04.57,3 
 
   7   0011  Trønder-Lyn                    Kristian Åsrønning                    05.29,4    15.22,8    01.25,2 
                                            Kristian Løvset Hovin                 05.25,2 
                                            Ola Reitan Skogstad                   04.28,2 
 
 

Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  3 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gutter 7-9   3x1 km 
 
   7   0012  Heimdal Ski                    Rolf Schjetne                         04.57,8    13.56,1 
                                            Even Grøtte                           04.32,4 
                                            Johannes Singstad Knutsen             04.25,9 
 
   7   0013  Heimdal Ski 2                  Ole Magnus Flormelen                  05.52,3    15.21,1    01.23,5 
                                            Håkon Moen Eriksen                    04.55,1 
                                            Magne Rønning                         04.33,7 
 
   7   0014  Strindheim IL 2                Mats Kastnes Mikalsen                 05.17,2    14.50,4    00.52,8 
                                            Endre Blikra                          05.00,3 
                                            Alexander Trøen                       04.32,9 
 
   7   0015  Kattem IL 2                    Brage Torssønn Markussen              05.30,0    15.10,9    01.13,3 
                                            Magnus Strøm Røvde                    04.58,1 
                                            Kent-Hugo Israelsen                   04.42,8 
 
   7   0016  Ranheim Skiklubb               Christian Herrem Løfshus              07.01,1    16.59,4    03.01,8 
                                            Christian Winge                       04.56,8 
                                            Jacob H. Våbenø                       05.01,5 
 
  17   0017  Ranheim Skiklubb               Winge                                 06.28,4    17.51,0    03.53,4 
                                            Erlend Munkerud                       05.45,2 
                                            John Andreas Nyheim                   05.37,4 
 
 
15 påmeldte. 15 startet. 17 resultater.  
 
Jenter 7-9   3x1km 
 
   1   0036  Øverbygda IL                   Jenny Stokke                          06.11,6    16.05,4 
                                            Anette Dyrdal                         05.08,8 
                                            Maren Dyrdal                          04.45,0 
 
   1   0037  Heimdal Ski                    Marte Slettestøl                      05.45,2    15.57,2 
                                            Julie Jacobsen                        05.25,8 
                                            Marte Slettestøl                      04.46,2 
 
   3   0038  Strindheim IL 3                Karoline Trøen                        06.01,0    17.06,8    01.01,4 
                                            Julie K. Steen Paulsen                06.34,4 
                                            Tone Vinge Fanavoll                   04.31,4 
 
   3   0039  Strindheim IL                  Thea Enge Gravdal                     06.27,8    17.04,9    00.59,5 
                                            Åshild Vognild Volden                 05.06,0 
                                            Ingvild Askim Adde                    05.31,1 
 
   3   0040  Byåsen IL                      Karoline Kalvøy Bye                   05.44,0    16.03,1 
                                            Mette Evjen Røset                     05.09,6 
                                            Martine Therese Kristians             05.09,5 
 
   6   0041  Strindheim IL 2                Maria Solli                           07.31,0    18.42,1    02.36,7 
                                            Terese Hofstad                        06.05,2 
                                            Johanne Prestvik                      05.05,9 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  4 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.  
 
Gutter 10-11  3x 1,3 km 
 
   1   0059  Lundamo IL                     Anders Stensås                        05.30,8    14.44,8 
                                            Tor Håkon Skogstad                    04.47,7 
                                            Anne Kjersti Kalvå                    04.26,3 
 
   2   0060  Lundamo IL 2                   Per Harald Skogstad                   05.02,4    14.48,9    00.04,1 
                                            Ingvar Sørgård Gaustad                05.06,8 
                                            Magnus Stensås                        04.39,7 
 
   3   0064  Kattem IL 2                    Lasse Mikaelsen                       05.45,4    14.57,8    00.13,0 
                                            Andreas Bergrem                       04.51,3 
                                            Sondre Mæhre                          04.21,1 
 
   4   0056  Byåsen IL                      Fredrik Sverdrup Holthe               05.09,0    15.16,4    00.31,6 
                                            Joakim Danielsen                      04.45,6 
                                            Magnus Tanemsmo                       05.21,8 
 
   5   0067  Byåsen IL 2                    Kjartan Berge Steinshamn              05.03,6    15.24,2    00.39,4 
                                            Sondre Garli                          05.09,0 
                                            Ola Trovatn                           05.11,6 
 
   6   0068  Ranheim Skiklubb               Magne Maråk                           05.43,3    15.24,9    00.40,1 
                                            Petter Stolsmo                        04.54,6 
                                            Petter Grong                          04.47,0 
 
   7   0054  Kattem IL                      Marius Wollan                         05.18,8    15.40,6    00.55,8 
                                            Vegard M. Johansen                    04.45,9 
                                            Erlend Hestnes                        05.35,9 
 
   8   0063  Selbu IL                       Anton Killi Ringen                    05.42,2    16.00,1    01.15,3 
                                            Truls Wanvik Krogstadmo               05.03,3 
                                            Rune Fagervold                        05.14,6 
 
   9   0066  Kattem IL 3                    Sondre Dahle                          05.41,1    16.02,7    01.17,9 
                                            Magnus B. Brurok                      05.01,7 
                                            Andres W. Grut                        05.19,9 
 
  10   0057  Byåsen IL 3                    Asbjørn Reinertsen Liaøy              05.38,2    16.07,5    01.22,7 
                                            Andrè Trondsetås                      05.44,5 
                                            Andreas Helgemo                       04.44,8 
 
  11   0053  Strindheim IL 3                Guro Ørndal Nilsen                    05.23,3    16.18,1    01.33,3 
                                            Vemund Vognild Volden                 05.00,3 
                                                                                  05.54,5 
 
  12   0051  Ålen IL                        Even Moholt                           05.34,8    16.20,4    01.35,6 
                                            Ola Nesvold                           05.24,1 
                                            Lars Peder Jensås                     05.21,5 
 
 

Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  5 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gutter 10-11  3x 1,3 km 
 
  13   0058  Trønder-Lyn                    Olav Kregnes                          06.13,7    16.30,9    01.46,1 
                                            Andreas Norang                        05.28,9 
                                            Tommy Grøtte                          04.48,3 
 
  14   0055  Kattem IL 4                    Øistein S. Røvde                      06.11,3    17.43,6    02.58,8 
                                            Espen Røstum                          05.44,3 
                                            Andreas Lund                          05.48,0 
 
  15   0062  Strindheim IL                  Håvard Adde                           05.19,8    17.47,9    03.03,1 
                                            Martin Andreas Rindalshol             06.04,6 
                                            Ulrik Fagerborg                       06.23,5 
 
  16   0065  Heimdal Ski 2                  Eivind Andre Sjårud                   05.59,7    17.58,1    03.13,3 
                                            Robin Nordheim                        06.11,6 
                                            Eivind Andre Sjårud                   05.46,8 
 
  17   0052  Strindheim IL 2                Håkon Bygland Hansen                  06.37,7    19.11,6    04.26,8 
                                            Jørgen Tronstad Elnan                 06.04,2 
                                            Markus Løv                            06.29,7 
 
  18   0061  Heimdal Ski                    Jens Andreas Myr                      07.21,8    20.18,6    05.33,8 
                                            Vegard Aune                           06.18,7 
                                            Jens Andreas Myhr                     06.38,1 
 
 
18 påmeldte. 18 startet. 18 resultater.  
 
Jenter 10-11  3x 1,3 km 
 
   1   0092  Strindheim IL                  Marianne Steen Paulsen                05.59,0    17.18,6 
                                            Solunn Enge Gravdal                   05.10,7 
                                            Marit Cecilie Muus Falck              06.08,9 
 
   2   0091  Byåsen IL                      Ingrid Røseth Evjen                   06.14,9    17.27,3    00.08,7 
                                            Frida Stokker                         05.19,8 
                                            Janne Forsell                         05.52,6 
 
   3   0093  Strindheim IL 2                Maria Prestvik                        05.52,6    17.28,6    00.10,0 
                                            Kristina Hernes                       05.16,3 
                                            Cecilie Hofstad                       06.19,7 
 
 
3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.  
 
Gutter 12-13  3x 2,2 km 
 
   1   0114  Ålen IL                        Magnus Moholt                         07.12,1    20.31,1 
                                            Eirik Nesvold                         06.45,9 
                                            Joakim Storrønning                    06.33,1 
 
 

Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  6 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gutter 12-13  3x 2,2 km 
 
   2   0107  Byåsen IL                      Erlend Helgerud                       07.37,4    20.56,1    00.25,0 
                                            Olav Foss Presthus                    07.00,1 
                                            Espen Størseth                        06.18,6 
 
   3   0111  Strindheim IL                  Mathias Bjugan                        07.19,1    21.50,5    01.19,4 
                                            Simen Ørndal Nilsen                   07.22,0 
                                            Sondre Maråk                          07.09,4 
 
   4   0115  Strindheim IL 2                Sondre N. Moen                        07.02,7    21.59,9    01.28,8 
                                            Endre Langaas                         07.54,1 
                                            Håkon Egeland                         07.03,1 
 
   5   0109  Heimdal Ski                    Gaute Slettestøl                      07.53,5    22.57,1    02.26,0 
                                            Christian Livik                       07.26,2 
                                            Espen Stokland                        07.37,4 
 
   6   0108  Selbu IL                       Bjørn Håvar Stokke                    07.29,8    23.16,9    02.45,8 
                                            Torkjell Dyrdal                       08.25,6 
                                            Bjørn Håvard Stokke                   07.21,5 
 
   7   0110  Byåsen IL 3                    Vegard Dahle                          08.47,0    23.52,5    03.21,4 
                                            Henrik Kippernes                      07.19,1 
                                            Nn                                    07.46,4 
 
   8   0113  Heimdal Ski 2                  Erik Jølle                            08.43,1    23.56,2    03.25,1 
                                            Line Jølle                            08.06,6 
                                            Erlend Wibe Haarberg                  07.06,5 
 
   9   0106  Byåsen IL 2                    Anders Liaøy                          08.13,7    24.09,3    03.38,2 
                                            Fredrik F. Aagaard                    07.27,4 
                                            Sigve Sørensen                        08.28,2 
 
  10   0112  Heimdal Ski 3                  Alexander Schanke                     10.10,8    26.06,5    05.35,4 
                                            Erik Østereng                         08.03,1 
                                            Joachim Jacobsen                      07.52,6 
 
 
10 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.  
 
Jenter 12-13  3x 2,2 km 
 
   1   0132  Byåsen Skiklubb                Catrine Johnsen                       09.24,1    25.16,0 
                                            Tine Aagaard                          08.14,2 
                                            Oda Bolkan                            07.37,7 
 
   2   0131  Byåsen IL                      Siri Brækken                          08.15,6    25.25,9    00.09,9 
                                            Anette Utaker                         09.24,9 
                                            Tima Fremo                            07.45,4 
 
   3   0133  Selbu IL                       Marthe Dyrdal                         08.54,6    26.00,7    00.44,7 
                                            Maiken Moen                           08.41,9 
                                            Ingrid Fagervold                      08.24,2 
 
 

Heimdal Ski                                       Resultater              Teknisk delegert: Karin Hovind Kjølle 
Rennleder: Bjørnar Monsø                    Heimdalstafetten  2004                                      Side  7 
Løypesjef: Ola Jølle                     Saupstad Skisenter 29.02.2004                     Fremstilt 29.02.2004 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.  
 
Gutter 14-15  3x 2,2 km 
 
   1   0146  Strindheim IL                  Øivind Mjønes                         07.46,5    20.32,7 
                                            Espen Fanavoll                        06.29,0 
                                            Eivind Hårberg                        06.17,2 
 
   2   0148  Strindheim IL 2                Espen Årvåg                           07.30,4    20.37,6    00.04,9 
                                            Emil Kvarsnes                         06.44,7 
                                            Marcus Nyseter                        06.22,5 
 
   3   0149  Byåsen IL                      Kim Andre Fredriksen Munk             07.05,7    20.53,4    00.20,7 
                                            Martin Danielsen                      07.36,5 
                                            Per Olav Holm Ødegård                 06.11,2 
 
   4   0147  Sjetne IL mix                  Sindre Ousland                        07.01,2    21.20,4    00.47,7 
                                            Magnus Jacobsen                       07.17,9 
                                            Christoffer Israelson                 07.01,3 
 
 
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.  
 
Jenter 14 - 15  3x 2,2 km 
 
   1   0161  Henning Skilag                 Kristin Waadal Hansen                 08.04,0    22.53,8 
                                            Julie Austmo Kolstad                  07.23,3 
                                            Mona Kyllo                            07.26,5 
 
   2   0162  Heimdal Ski                    Guro Slettestøl                       12.30,8    34.55,8    12.02,0 
                                            Hege Baardsgaard Hansen               10.25,7 
                                            Guro Slettestøl                       11.59,3 
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 2 resultater.