Loading, please wait.
Skrevet 30.04.2018 23:00 av Hilde Sørø
Vi trenger ansvarlig/koordinator og trenere for å komme igang med allidrett for Heimdal IF i høst.
Vi oppfordrer interesserte foreldre til å ta kontakt for en nærmere prat om dette.
Skrevet 15.01.2016 12:41 av Hilde Sørø
Disse to dagene skal vi ha skøyter. Vi møtes på skøytebanen mellom Heimdalshallen og Breidablikk skole.
Kl. 16:30 for siste års barnehagebarn
Kl. 17:15 for 1. klassinger på Breidablikk og Stabbursmoen skole
NB! Hvis det er noen barn som ikke har skøyter, send en mail til koordinator med str. på barnet så skal vi få skaffet låneskøyter senest søndag 17. januar kl. 18:00.
Vi sees på skøytebanen!
mvh.
Hilde Sørø
Koordinator Allidrett HIF
tlf: 98024347
Skrevet 15.01.2016 12:30 av Hilde Sørø
Vi er igang med 2. halvår for allidretten i Klubben og ønsker alle barna som var med før jul hjertelig velkommen også dette halvåret.
Allidretts tilbudet gjelder også dette halvåret for alle barn som går i 1. klasse på Breidablikk og Stabbursmoen skole. Pluss siste års barnehagebarn i bydelen vår.
Nye barn i disse årsklassene er også hjertelig velkommen! Møt opp i Heimdalshallen på følgende tidspunkt:
Mandager kl. 16:30 til 17:15 for siste års barnehagebarn (født i 2011)
Mandager kl. 17:15 til 18:00 for 1. klassingene
Denne våren kommer vi til å legge opp til flere forskjellige idrettsgrener, og innleide instruktører ved behov. Derfor kan oppmøte sted avvike. Vi skal bl.a. være ute ved flere anledninger. Derfor viktig at foreldre passer på å få registrert barna når de begynner slik at dere får aktivit ...
Skrevet 18.09.2015 19:01 av Hilde Sørø
Da er vi klare for idrettsskole i Heimdalshallen!
Mandager kl 16:30 til 17:15 for 5. åringer, og kl. 17:15 til 18:00 for 1. klassinger.
Møt opp i heimdalshallen for registrering.
Barna må ha på innesko/innesokker, treningsbukse/shorts, t-skjorte og vannflaske.
Registrering og mere informasjon ved oppmøte. Har du spørsmål, ta kontakt med koordinator: Hilde Sørø, tlf: 98024347, e-post: hmsoro@gmail.com
Skrevet 08.09.2015 21:40 av Hilde Sørø
Vi har startet planleggingen rundt kommende sesongs Idrettsskole. Foreløpig har vi spikret at vi også denne sesongen kommer til å holde aktiviteten i Heimdalshallen (Basishall).
Nytt av året er at Heimdal IF kommer til å tilby idrettsskole for 5. åringer (siste års barnehage) og 1. klassinger. Primært fra Stabbursmoen og Breidablikk skolekrets med "tilhørende" barnehager.